تولد وردپرس…

چهارشنبه, خرداد ۸, ۱۳۸۷ ۱۱:۳۶

– دیروز تولد وردپرس عزیز و گرامی بود! واقعا خوشحال و راضی هستم که به وردپرس مهاجرت کردم. هیچ چیز بهتر از متن باز (اوپن سورس) و آدم‌های فوق‌العاده‌ای که برای نگهداری و بهبود از این متن باز تلاش می‌کنند نیست! (وردپرس پارتی در وبلاگ فتحی)
گزارش سازمان عفو بین الملل در شصتمین سالگرد اعلامیه جهانی حقوق بشر را ببینید. ویدئوی مربوط به این گزارش را در وبلاگ انگلیسی‌ام می‌توانید ببینید.

Balatarin mohandes Donbaleh
می‌توانید برای این مطلب نظرتان را بنویسید, یا از وبسایت خود برای آن ترك بك بفرستید.


۴ ديدگاه براي “تولد وردپرس…”

 1. آسمون گفته است :

  خرداد ۹ام, ۱۳۸۷ در ۱۲:۳۶ ب.ظ

  ما را هم پارتی راه میدهند؟:) در ضمن این آدمک فید هم خیلی کیوته روی صندلی:)

 2. لرد کاوی گفته است :

  خرداد ۱۰ام, ۱۳۸۷ در ۳:۳۲ ق.ظ

  علی جان سلام. خسته نباشی
  ما وطنی ها امکانات وردپرسی نداریم که جشن بگیریم، ما فقیر فقرا را سرویس های مجانی پارسی بهتر است!
  این عذرخواهی ها مگر چه دردی را درمان می کند؟ هیچ! باز هم همان غلط ها را می کنند و اتفاقی نمی افتد. خواستیم خدمتتان عرض هم شویم که ما هم دوباره به نوشتن به صورت پارسی بازگشته ایم. اینبار هم انگلیش می نماییم و هم پارسی. شاد باشی جوان

 3. علی گفته است :

  خرداد ۱۰ام, ۱۳۸۷ در ۴:۰۶ ق.ظ

  بسیار خوبه که دوباره فارسی می نویسی لرد عزیز! آقا وردپرس که امکانات نمی خواد که قربونت! می تونی در وردپرس دات کام عضو بشی هم مجانیه هم فارسیه هم قابل اعتماد! خلاصه اگه خواستی الان که شروع کردی دوباره یک تستی بکن! لینک وردپرس فارسی در مطلبم هست. در ضمن از روی عادت آدرس وبلاگتو دات کام زدی! اصلاحش کردم

 4. لرد کاوی گفته است :

  خرداد ۱۰ام, ۱۳۸۷ در ۴:۳۴ ق.ظ

  Ali jan, ma oon address ra ke farmoodi dar morede WordPress va linke parsi an ast ra nayaftim dar weblogetan. agar mishavad rahnamaee konid, mashti!

نظر دیگران