چند لینک و ترانه

دوشنبه, خرداد ۲۴, ۱۳۸۹ ۳:۳۱

۱- بعد از مدت زیادی که بعلت گرفتاری‌های کاری مجالی برای نوشتن نداشتم، چند کلامی در مورد حوادث روزهای اخیر به همراه چند لینک و ترانه…
۲- بر خلاف بعضی از دوستان که از عقب نشینی تاکتیکی موسوی و کروبی انتقاد می‌کنند به نظرم کار بسیار درستی بود در عین اینکه حضور بی‌شمار نیروهای امنیتی و فضای نظامی شهرهای بزرگ خود نشان از پیروزی جنبش سبز داشت. در همین زمینه نوشته مهدی خزعلی را ببینید. در عین حال تجمعات ایرانیان در خارج از کشور نیز چشمگیر بود و همبستگی ایرانیان خارج از کشور علیه استبداد رو نشان داد.
۳- مصاحبه گاردین با سه تن از اعضای سابق سپاه و بسیج واقعا شنیدنی است اگر ندیدید و نخواندید حتما ببینید (لینک مصاحبه و ویدئو).
۴- جنبش سبز با وجود ترانه‌هایی که بعضی از آن‌ها را در ترانه‌سرای سبز جمع آوری کرده‌ام ماندگار خواهد شد. سه ترانه جدید نیز به این ترانه‌سرا اضافه کردم: برادر بر دار (شاهین نجفی)، نامه به سردار (کیوسک) و ما سبز می‌شویم. ترانه‌های دیگری را نیز به مرور اضافه خواهم کرد.

۵- مصاحبه استاد شجریان و مصاحبه با کارگردان فیلم “برای ندا” دو مصاحبه عالی از سی ان ان هستند که باید دید. این دو مصاحبه را ببینید. (لینک ۱؛ لینک ۲)

۶- درود به شجاعت تاج زاده:
تاج‌زاده: از خطاهای خود در دهه اول انقلاب پوزش می‌خواهم
۷- نوشته بسیار جالب آرش حجازی در مورد “مستند” صدا و سیمای دروغ در مورد ندا؛ اگر نخواندید حتما ببینید.

Balatarin mohandes Donbaleh
می‌توانید برای این مطلب نظرتان را بنویسید, یا از وبسایت خود برای آن ترك بك بفرستید.


نظر دیگران